RSS
szukaj
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 07.11.2017, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja

Kontakty

 

Dyrektor
Janusz Kochanowski

52 39 88 397 wew. 33
kom. 694 414 949
j.kochanowski@pnbt.com.pl

Zastępca dyrektora
Andrzej Ciężki

52 39 88 397 wew. 34 a.ciezki@pnbt.com.pl

Sekretariat
Kamila Rekowska

52 39 88 397 wew. 32   sekretariat@pnbt.com.pl
Specjalista ds. kadr i osobowych
Monika Kallas
52 39 88 397 wew. 39 m.kallas@pnbt.com.pl

 ZESPÓŁ EKONOMICZNY

Główny księgowy
Joanna Miszewska
52 39 88 397 wew. 35 j.miszewska@pnbt.com.pl
Zastępca głównego księgowego
Karolina Greinke-Sznajder
52 39 88 397 wew. 36 k.greinke-sznajder@pnbt.com.pl
Starszy księgowy
Danuta Ciężka
52 39 88 397 wew. 40 d.ciezka@pnbt.com.pl
Starszy księgowy
Monika Ochojna
52 39 88 397 wew. 36 m.ochojna@pnbt.com.pl
Księgowy
Angelina Synak
52 39 88 397 wew. 40 a.synak@pnbt.com.pl

SEKCJA ADMINISTRACJI

Starszy inspektor ds. administracji
Arkadiusz Szlachcikowski

52 39 88 397 wew. 43 a.szlachcikowski@pnbt.com.pl
Starszy referent ds. administracji
Marta Rolbiecka
52 39 88 397 wew. 43 m.rolbiecka@pnbt.com.pl
Referent ds. administracji
Kamila Górniak
52 39 88 397 wew. 43 k.gorniak@pnbt.com.pl
STRAŻ PARKU
Zastępca komendanta Straży Parku
Wojciech Wąchała
52 39 88 397 wew. 37 straz@pnbt.com.pl
Strażnik Straży Parku
Czesław Kownacki
52 39 88 397 wew. 37

Strażnik
Stefan Pestka

52 39 88 397 wew. 37 s.pestka@pnbt.com.pl
DZIAŁ DO SPRAW UDOSTĘPNIANIA PARKU I OCHRONY PRZYRODY
Główny specjalista ds. udostępniania Parku
Magdalena Kochanowska
52 33 55 129 pdn@pnbt.com.pl
Główny specjalista ds. ochrony przyrody
Agnieszka Turowska
52 39 88 397 wew. 41 a.turowska@pnbt.com.pl
Starszy specjalista ds. edukacji
Beata Grabowska

52 33 55 127

b.grabowska@pnbt.com.pl
Starszy specjalista ds. ochrony przyrody
Karolina Lubińska
52 39 88 397 wew. 41 k.lubinska@pnbt.com.pl

Specjalista ds. ochrony przyrody
Maria Chybowska

52 33 55 129 m.chybowska@pnbt.com.pl
Adiunkt ds. edukacji
Anna Szulta
52 33 55 127 a.szulta@pnbt.com.pl
DZIAŁ OCHRONY ZASOBÓW PRZYRODNICZYCH
Starszy specjalista ds. ochrony przyrody
Wojciech Błoniarz
52 39 88 397 wew. 42 w.bloniarz@pnbt.com.pl
Specjalista ds. ochrony przyrody               
Ewa Tokarska
52 39 88 397 wew. 38

e.tokarska@pnbt.com.pl

Konserwator wodnego obwodu ochronnego
Jacek Pestka
52 39 88 397 wew. 42 j.pestka@pnbt.com.pl
Konserwator o.o. - leśniczy Bachorze
Jan Szypulski

52 39 88 112

bachorze@pnbt.com.pl
Konserwator o.o. - leśniczy Dębowa Góra
Krzysztof Bosek

52 39 81 627
debowa.gora@pnbt.com.pl
Konserwator o.o. Drzewicz



Opublikował: Kamila Rekowska
Publikacja dnia: 07.11.2017
Podpisał: Marta Rolbiecka
Dokument z dnia: 20.01.2010
Dokument oglądany razy: 6 575